טיפוח ואסתטיקה גם מחוץ לבית

כשאנחנו יוצאות מהבית אנחנו תמיד נראות במיטבנו. השיער במקום, האיפור מדויק, הבגד נראה ומריח נפלא, וגם ביום השרבי ביותר עוד לא הספקנו להרגיש את הזיעה המתקרבת. הבעיה מתחילה זמן לא רב אחר כך. בנסיעה, בהליכה לעבר המשרד, אחרי כמה שעות של פגישות והתרוצצויות, ומהר מאוד השיער כבר קצת פחות מתוקתק, הליפסטיק נעלם, הניחוחות פחות רעננים ואנחנו לא רק מרגישות עייפות אלא גם נראות בהתאם. את כל התרחיש הזה אפשר למנוע די בקלות, אם רק נקפיד להכניס לתיק שלנו כמה פריטים בסיסיים וחיוניים.

 

פריטים מרעננים

הקולקציה שלך משגעת, בחרת גם שלל תיקים מעוצבים שישלימו את המראה הנפלא, ועכשיו הגיע הזמן להחליט מה נכנס פנימה ומה נשאר בחוץ. בין הפריטים שמומלץ לך לקחת איתך, בוודאי בימים ארוכים יותר, אפשר למנות חפיסה של מגבונים לחים, דאודורנט ודוגמית של בושם (או בקבוקון קטן שלא יישבר בתיק). גם אם נדמה לך שאת עומדת לבלות יום שלם מאחורי השולחן ומתחת למזגן תופתעי לגלות באיזו קלות לוח הזמנים יכול להשתנות, העומס יכול להופיע והמזגן עשוי להתקלקל. בכלל, בקיץ הישראלי רק ההליכה מהרכב אל המשרד מרגישה כמו מסעם המפרך של בני ישראל במדבר במשך 40 שנה, ולהם לא היו מגבונים או פתרונות בישום אחרים. הם פשוט התרגלו לניחוחות הזיעה.

 

הפריטים שלא כדאי להתקע בלעדיהם

מי שאוהבת להסתובב עם תיק מינימליסטי שמאפשר מקום רק לארנק וטלפון נייד תמצא שאין לה הרבה מקום לאבזור, אבל בעידן שבו יש שפע אינסופי של תיקי עור לנשים עם מרחב נפלא לכמה פריטים חשובים, הכל נראה הרבה יותר קל. אם את יוצאת ליום ארוך מומלץ שתקחי מראש חטיף אנרגיה, פרי וכמובן בקבוק מים. ליפסטיק נוסף וראי קטן יעזרו לך לשמור על מראה מסודר ומטופח גם אחרי ישיבה של ארבע שעות, ואם את לוקחת איתך בתיק הגב המעוצב גם מכשירים חשמליים כמו טאבלט או לפטופ, אל תשכחי את המטען בבית. נכון, זה לא קשור להיגיינה או לטיפוח, אבל זה טיפ חשוב ממילא.

 

לתכנן את הבלתי נודע

אין לנו מושג מה יקרה בעוד שעה,  ובוודאי לא איך ייגמר היום הזה. אופטימיות היא נפלאה, ואפשר רק לקוות שהיום הזה יעבור בקלות ובצורה הטובה ביותר. רק למקרה שמשהו קטן יתפקשש בדרך, תכנון נכון יעזור לך לא להתרגש, ולא לתת לכדור השלג לגדול. יש לך מספיק על הראש, על תוסיפי לעצמך דאגות גם על מראה השיער, האיפור או ריח הגוף.