כמה מילים על אסתטיקה וטיפוח

אסתטיקה היא חשובה, וזה נכון לגבי כל תחום שהוא. משרד מטופח ומעוצב להפליא הוא משרד שמשרה אווירה נעימה ומעודד יצירתיות, ריכוז ופרודוקטיביות. בית מסודר ונקי גורם לנו להרגיש נינוחים יותר בפינה האינטימית שלנו. באופן דומה, כשאנחנו משקיעים בטיפוח שלנו, דואגים לאסתטיקה ומקפידים לצאת מהבית כשאנחנו מסודרים יותר, אנחנו גם מרגישים טוב יותר. הביטחון העצמי עולה, תחושת המסוגלות רבה וגם היכולת שלנו לתקשר טוב יותר עם הסביבה, לדרוש את שמגיע לנו, לתפקד טוב יותר ולהגיע ליעדים שלנו – כל אלה משתפרים כשאנחנו דואגים לאסתטיקה ולטיפוח שלנו. נכון, יש עוד גורמים רבים אחרים, אבל כל מי שאי פעם חווה Bad hair day יודע עד כמה השיער המבולגן שמסרב להסתדר הצליח לגרום לו לתחושת תסכול וחוסר אונים.

 

איך מתחילים?

כדי לשמור על ההיגיינה והטיפוח, אנחנו צריכים לשים לב לכל אותם נושאים מרכזיים שמשפיעים עלינו. אם השיער שלנו נוטה להסתבך עם עצמו בבוקר, יכול להיות שיש כמה דרכים פשוטות לשפר את המצב, לרבות ייבוש נכון של השיער לפני השינה או מריחת קרם טיפוח כלשהוא לפני היציאה מהבית. אם המשקל העודף לא מפריע לנו בדרך כלל, אבל אנחנו מרגישים אותו היטב כשאנחנו בוחרים בגד לקראת פגישה חשובה, זה הזמן לשקול דרכים טובות יותר לטפל בבעיה. שינוי התפריט, הכנסת אימוני כושר לשגרה וגם טיפולים קוסמטיים שונים לרבות שאיבת שומן בירכיים – כל אלה ישפרו את ההרגשה בצורה דרמטית. גם פתרונות של המסת שומן הוכחו כיעילים מאוד, ולמי שמחפש פתרון קצת יותר מהיר שיעזור לו להיכנס לקצב, זה בדיוק הפתרון עבורו.

 

שגרה מסודרת

דרך נוספת להכניס סדר, ניקיון, טיפוח ואסתטיקה לחיים שלנו, היא לסגל לעצמנו כמה הרגלים חדשים. השכמה קצת יותר מוקדמת תאפשר לנו לעסוק בפעילות גופנית לפני תחילת היום, לשתות בנחת את הקפה לצד עוגייה שתיתן לנו אנרגיות ותעזור לנו להגיע למשרד רגועים יותר, או להשקיע עוד כמה רגעים בבחירת בגד מחמיא ובסידור השיער. באופן דומה, הכנסת זמן קבוע ללוח הזמנים שבו נטפל קצת בעצמנו, בטיפוח הציפורניים או בניקיון הבית, היא דרך נפלאה להכניס הרבה יותר סדר לחיים. וכשאנחנו עובדים מסודר, כשאנחנו דואגים לעצמנו וכשאנחנו משדרים החוצה אסתטיקה וניקיון, גם ההתנהלות שלנו מיישרת קו. וזו תחושה נהדרת, ללא ספק.